HIZLI MENU

Hakkımızda

Faaliyetimize Malatya ilinde başlamış olduğumuz hukuk ofisimiz mesleğimize ve işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki yoğun titizlik ile müvekkillerimize en özenli ve doğru hizmeti en az sürede vermeyi hedeflemektedir. Hukuki ihtilafları yasalar çerçevesinde profesyonelce ve en iyi şekilde çözüme kavuşturmak amacı ve akabinde müvekkile gerekli yardımı sağlayabilme isteğiyle tüm ofisimiz çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteli ve olması gereken hizmetin yanında müvekkillerimizin tüm sektörel ve/veya özel alanlarına ilişkin çözümler üretmek amacıyla her daim çalışmalar ve araştırmalar yaparak müvekkil memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaktayız.

Meslek kurallarımızla bağdaştığı üzere müvekkiller ile her faaliyeti gizlilik esasınca yürütmekteyiz.

Avukatlık ortaklığımız uzman kadromuz ile müvekkillerin ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap vermekte olup, ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş hukuku, kira ve gayrimenkul hukuku, miras hukuku, boşanma hukuku, anlaşmalı boşanma, tanıma ve tenfiz, tazminat ve nafaka, icra ve iflas hukuku, marka hükümsüzlük ve ceza davaları, marka & tasarım başvuru ve tescili alanlarında Türk ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir.

Hukuk Büromuzda çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç alınabilecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanır ve müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için, alternatif çözüm yolları sunarlar.

Ofisimiz kurulduğu günden itibaren teknolojiyi sürekli takip etmiş, gerçek ve tüzel kişilikteki müvekkillerinin tüm dosya evraklarını ve büro içi envanterlerini online depolama yöntemi ile muhafaza ederek aradan onlarca yıl geçse de tüm yazılı belgelerin önemine saygı duymaktadır.

Ofisimiz sadece bulunduğu il ile bağlı kalmayıp başkaca bölge, il ve yurt dışı menşeili hukuk iş ortaklarımız ile sürekli kontak hâlinde olup müvekkillerine hızlı şekilde hukuki yardımı sağlamaktadır.

Sadece uzmanı olduğumuz alanlarda avukatlık hizmeti vermek ve uzmanlık alanımıza girmeyen konularda ise hizmet vermemek ise hukuk ofisimizin prensiplerinden biridir. Öyle ki müvekkillerimizi dosya/iş gözüyle görmeyip memnuniyet halkasını büyütmek saikimizdir.